KURUMSAL: PENDİKYAPI

YATIRIMINIZ PENDİKYAPI İLE GÜVENDE

PendikYapı 2009 yılında, Pendik'te önemli projelerde isimlerini duyurmuş olan MostarYapı, İkizlerYapı, Çavuşoğlu Yemenler ve Bulut İnşaat firmalarının iştirakleri sonucunda kurulmuştur. Firmalar 1980’li yıllardan bu yana inşaat sektöründe kendi şirketleri ile farklı projeleri hayata geçirmiş olup, ardından deneyimlerini birleştirme kararı almışlardır. Firmaların beraberinde getirdiği güç birliği, deneyim ve uzmanlıkla "ferah ve yaşanılır konut"b> anlayışıyla markalaşma yönünde atılan adımlara öncülük etmektedir.

PendikYapı, İstanbul Anadolu yakasının en yaşanılır sahil şeridinde yer alan Pendik Burnu üzerinde gerçekleştirecekleri “Marin Pendik” projesiyle bölge coğrafyasının zemin özelliklerine ve deprem yönetmeliğine uygun olarak, alt ve üst yapıları en son teknolojilerle kurulu, Pendik’in en sağlam zemini olan arazinin gerektirdiği inşaat tekniği göz önünde bulundurularak dayanıklı, güvenli ve yaşanılır konut alanları inşa etmektedir.

Marin Pendik, Marmara denizinin eşsiz manzarasına doğru konumlanmış, önünde engel bulunmayan denize sıfır manzarasıyla, "sınırsız maviye açılan eşsiz ferah daireler" anlayışı ile projesini gerçekleştirmektedir. Dairelerin genişliği yanı sıra, Pendik Marinaya 1 dk., çarşıya 3 dk. yürüme mesafesiyle hem merkez noktalara yakın hem de huzur içerisinde mavi ve yeşilin sakinliğine doyacağınız konumuyla sizlere sunulmaktadır.